Warszawa

Praga-Północ, pl. gen. Józefa Hallera

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 150 000 PLN
Cena za m2
7 986,11 PLN
Powierzchnia
144 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Numer oferty
76/6700/OLS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy wynajmowany przez najemcę sieciowego INMEDIO.
Umowa zawarta na lat 5 podpisana w czerwcu 2019 roku.

Sieć salonów Inmedio to ponad 450 sklepów oferujących bogaty asortyment prasy krajowej i zagranicznej sprzedawany według nowoczesnego konceptu wypracowanego we współpracy Lagardère Travel Retail z Grupą Eurocash. Sklepy zlokalizowane są przede wszystkim w centrach handlowych oraz w biurowcach.​ Ofertę sieci uzupełniają książki, artykuły tytoniowe, słodycze, napoje, artykuły serwisowe, takie jak baterie czy kosmetyki. W placówkach istnieje możliwość opłacenia rachunków oraz skorzystania z usług kurierskich.​

Cena lokalu liczona jest wg stopy zwrotu 7,5% po odliczeniu wszystkich kosztów niefakturowanych w tym podatku od nieruchomości i użytkowanie wieczyste.

Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Biedronka.
Dzielnica wokół lokalu bardzo rozwojowa. Planowane inwestycje miejskie. Dużo inwestycji deweloperskich w okolicy co w przyszłości znacznie podniesie ceny nieruchomości komercyjnych.

CENA 1 150 000 PLN + 2% PCC

ZAPRASZAMY!!!

Mapa

Kontakt

Aleksandra Zakrzewska

Aleksandra Zakrzewska

Telefon:
+48 602 285 885
Email:
a.zakrzewska@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej