Warszawa

Śródmieście, ul. Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 350 000 PLN
Cena za m2
17 247,99 PLN
Powierzchnia
78,27 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rynek
Wtórny
Dostępne od
2021-05-25
Numer oferty
122/6700/OLS

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy z najemcą na Powiślu. Bezpieczna umowa najmu. Dla osób ceniących stabilność płatności i ciągłość najmu.

CATCHMENT AREA
Jedna z najlepszych lokalizacji w Warszawie - na Powiślu, blisko metra i Elektrowni Powiśle, kilka minut spacerem od Bulwarów Wiślanych. W pobliżu Centrum Nauki Kopernik i Biblioteka Uniwersytecka. Lokal doskonale widoczny z ulicy. W pobliżu przejście dla pieszych, przystanek autobusowy i metro. To miejsce mijane codziennie przez setki osób.

LOKAL
Lokal o powierzchni 78,27m2 znajduje się na parterze przy ul. Dobrej. Witryny i wejście od ul. Dobrej. Lokal ze względu na swoją specyfikę jest pożądanym miejscem prowadzenia działalności przez banki, salony fryzjerskie czy salony beauty.

NAJEMCA
W lokalu swoją działalność prowadzi renomowany zakład fryzjerski. Umowa najmu od 1 maja 2021 na kolejne 5 lat. Zakład posiada dwie inne lokalizacje w Warszawie i dynamicznie się rozwija. To bezpieczny, rzetelny najemca.

CENA
Cena zakupu to 1 350 000 zł + 2%PCC.

Zapraszamy!

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej