Warszawa

Białołęka, ul. Światowida

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 945 PLN
Cena za m2
85 PLN
Powierzchnia
117 m2
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Handlowo/Usługowe
Numer oferty
302/6700/OLW
Lokal Wynajem Warszawa Białołęka Światowida

Opis nieruchomości

LOKAL GASTRONOMICZNY NA TARCHOMINIE - ul. ŚWIATOWIDA

Lokal znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu, w którym zostało wybudowane 290 mieszkań, w budynku deweloperskim, w ciągu lokali usługowych. Inwestycja została ukończona, lokale są gotowe do odbioru. Proponowany lokal jest narożnikowy, dobrze widoczny z ulicy oraz mocno doświetlony za sprawą dużych przeszklonych witryn. W lokalu zostało zamontowane 5 drzwi wejściowych co daje bardzo dużą możliwość aranżacji lokalu.
Okolica w ostatnim czasie stała się bardzo modna wśród Warszawiaków, coraz więcej lokali usługowych otwiera się w pobliżu, co zapewnia atrakcyjność lokalizacji.
Lokal z przeznaczeniem pod usługi gastronomiczne z możliwością wystawienia ogródka sezonowego po wcześniejszych ustaleniach ze Wspólnotą, lokal narożnikowy, w pełni przeszklony co może zapewnić kuchni dostęp do światła dziennego. W lokalu istniej możliwość serwowania alkoholu – koncesja A B C. Jednak z uwagi na jego duże doświetlenie idealnie nadaje się również na wszelkie usługi medyczne.
Powierzchnia lokalu: 117,03 m2

Lokal gastronomiczny jest wyposażony w:

- 2 szachty wentylacji wywiewnej
- czerpnię powietrza nad wejściami do lokalu
- 5 wejść do lokalu
- wysokość lokalu 3,83 mh

Warunki najmu lokalu:
Cena najmu wynosi 85,00 złotych netto za 1m2.
Opłaty dodatkowe płatne do Wspólnoty (czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na media) wynoszą ok. 8,00 złotych netto/ miesięcznie za 1m2

ZAPRASZAMY !!!

Mapa

Kontakt

Karolina Romańczyk

Karolina Romańczyk

Telefon:
+48574 080 868
E-mail:
k.romanczyk@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej