Warszawa

Wola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
12 446 PLN
Cena za m2
98 PLN
Powierzchnia
127 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Dostępne od
2020-07-01
Numer oferty
260/6700/OLW

Opis nieruchomości

Lokal gastronomiczny o powierzchni ok. 124 m2 z pozwoleniem na alkohol.

Lokal znajduje się w ciągu lokali usługowych, posiada bezpośrednie wejście od ulicy, jest dobrze widoczny z dużymi witrynami. Lokal obecnie przeznaczony pod lekką gastronomię, ze względu na fakt przeprowadzania procesu budowlanego montażu dodatkowej instalacji wentylacji tłuszczowej na powierzchni kuchennej lokalu. Jednakże lokal wydaje potrawy z głębokiego tłuszczu, przy zastosowaniu sprzętu gastronomicznego niegenerującego zapachów ze smażenia.
Atutem lokalu jest na pewno jego lokalizacja, bliskość największych biurowców w Warszawie (takich jak Warsaw Hub, Warsaw Spiere, Atrium Garden, Mennica Legacy Tower), bliskość metra przy Rondzie Daszyńskiego gwarantuje duży dzienny traffic.

Cena najmu wynosi 98,00 złotych netto za 1m2
Opłaty dodatkowe (czynsz administracyjny wraz z zaliczkami na media) wynosi 1700,00 złotych netto miesięcznie wystawiane na podstawie refaktury.ZAPRASZAMY!!!

Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak

Mapa

Kontakt

Karolina Romańczyk

Karolina Romańczyk

Telefon:
+48574 080 868
E-mail:
k.romanczyk@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej