Warszawa

Wola, ul. Jana Kazimierza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
11 700 PLN
Cena za m2
90 PLN
Powierzchnia
130 m2
Numer oferty
357/6700/OLW

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest lokal handlowo – usługowy, o powierzchni ok. 130 m2 położony w topowej lokalizacji na Woli przy ul. Jana Kazimierza.

OPIS INWESTYCJI:
Nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany w prestiżowej okolicy na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie inne apartamentowce z lokalami handlowo - usługowymi, przy przystanku autobusowym.

Inwestycja oddana do użytkowania, lokal dostępny od zaraz.
Pod budynkiem mieści się hala garażowa, możliwość najmu miejsc postojowych w garażu podziemnym. Na parterze znajdują się liczne punkty usługowe i handlowe.

Przedmiotem oferty jest lokal o powierzchni ok. 130 m2.
Lokal posiada duże witryny wychodzące na główną ulicę, oraz od strony patio.

Stawka najmu: 90 zł/m2 + VAT 23%.
Stawka najmu miesięcznie: 11700 zł netto (14391 zł/mies./brutto).
Lokal doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi i handel, chętnie widziany również show room, concept modowy, atelier, spa, branża beauty.

ZAPRASZAMY!!!!

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej