Warszawa

Burakowska (Wola)

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 525 PLN
Cena za m2
115 PLN
Powierzchnia
135 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Medyczne
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2020
Numer oferty
257/6700/OLW

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty wynajmu jest lokal usługowy o powierzchni ok 135m2 m2 usytuowany przy ul. Burakowskiej.
Lokal w ostatnim etapie ogromnego osiedla budowanego przez DANTEX.
Lokal widoczny z mostu przy Arkadii
Jest on usytuowany na parterze nowoczesnego budynku apartamentowo-handlowego i znajduje się w ciągu pieszym.

Lokal ma przeznaczenie gastronomiczne, posiada witryne bezpośrednią na nowoczesny biurowiec o nazwie FOREST budowany przez HB REAVIS.
Będzie to największy biurowiec w Śródmieści Północnym na styku z Wolą i Żoliborzem o powierzchni aż 78.000m2 i będzie wysoki na 28 pięter.

Lokal w stanie developerskim, inwestycja obecnie w budowie, oddanie lokalu przewidziane na koniec roku.
Do lokalu przynależy ogródek.

cena najmu netto 1m2 : 115,00zł/1m2
cena najmu brutto 1m2 : 141,45zł/1m2
cena najmu netto : 15525zł
cena najmu brutto : 19095,75 zł


ZAPRASZAMY !!!!DOBRE TRANSAKCJE zaczynają się od rozmowy.

Jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wybranym doradcą lub na naszą stronę _
Jako Agencja Pośrednictwa pobieramy prowizję./We charge a commission.
_
Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
_
LOCO Commercial Sp. z o.o., siedzibą w (00-833) Warszawie, przy ul. Siennej 72 lok. 14, jako administrator danych osobowych, informują Pana/Panią, iż: - Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu świadczenie usług pośrednictwa w obrocie Pani/Pana nieruchomościami przez LOCO Commercial Sp. z o.o. - Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. - Dane mogą być udostępniane przez LOCO Commercial Sp. z o.o., podmiotom upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów ustawy z 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z 2016 r. poz. 2147 ze zm.). - Podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. - Inspektorem ochrony danych jest LOCO Commercial Sp. z o.o. siedzibą w (00-833) Warszawie, przy ul. Siennej 72 lok 14., tel. (pokaż numer), -Dane osobowe będą przechowywane przez okres przechowywania danych wynosi 5 lat licząc od zakończenia umowy (jej wygaśnięcia rozwiązania etc.) oraz w czasie obowiązywania zawartej umowy. - Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Metro

Mapa

Kontakt

Jarosław Dętkoś

Jarosław Dętkoś

Telefon:
+48537 680 808
E-mail:
j.detkos@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej