Warszawa

Targówek, ul. Michała Ossowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 873,10 PLN
Cena za m2
110 PLN
Powierzchnia
35,21 m2
Numer oferty
289/6700/OLW

Opis nieruchomości

LOKAL PRZY METRZE. CENTRUM TARGÓWKA.

Przedmiotem najmu jest lokal handlowo – usługowy, o powierzchni 35,21 m2 zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu w centrum Targówka. Lokal widoczny jest z głównej ulicy, posiada duże witryny, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali usługowych i handlowych.

Dodatkowym atutem lokalizacji jest stacja II linii metra – stacja Targówek Mieszkaniowy, która oddalona jest zaledwie o ok. 150 m od inwestycji, oraz duży ruch pieszy i samochodowy.

OPIS INWESTYCJI:
Apartamentowiec zlokalizowany jest w samym centrum Targówka, został już oddany do użytkowania. W kolejnych etapach inwestycji powstaną kolejne lokale mieszkalne, łącznie w inwestycji znajdzie się 156 lokali mieszkalnych.
Pod budynkiem mieści się hala garażowa. Na parterze znajdują się liczne punkty usługowe i handlowe.

Stawka najmu: 110 zł/m2 + VAT 23%.
Stawka najmu miesięcznie: 3873,10 zł netto (4763,91 zł/mies./brutto).
Lokal doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi i handel.

ZAPRASZAMY!!!!

Mapa

Kontakt

LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o.

Telefon:
+48 22 25 15 517
E-mail:
kontakt@loco-commercial.com

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej