Warszawa

Mokotów, ul. Rolna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 985 PLN
Cena za m2
95 PLN
Powierzchnia
63 m2
Piętro
0
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
278/6700/OLW

Opis nieruchomości

LOKAL HANDLOWO - USŁUGOWY W CIĄGU PIESZYCH PRZY METRZE

Przedmiotem wynajmu jest lokal handlowo – usługowy, o powierzchni 63m2 zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu w rejonie ul. Rolnej na Mokotowie.
Lokal doskonale widoczny z głównej ulicy, w sąsiedztwie nowoczesnej kliniki medycznej, w ciągu innych lokali handlowo – usługowych. Lokal posiada duże witryny.
Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość stacji metra a także przystanki komunikacji miejskiej.

OPIS INWESTYCJI:
Apartamentowiec zlokalizowany jest w doskonale widocznym punkcie na warszawskim Mokotowie. W inwestycji znajduje się 135 mieszkań. W okolicy również liczna zabudowa mieszkaniowa.
Planowane oddanie inwestycji do użytkowania to 1Q 2021 rok.

Stawka najmu: 95 zł/m2 + VAT 23%.
Stawka najmu miesięcznie: 5985 zł netto (7361 zł/mies./brutto).
Lokal doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi i handel, chętnie widziana branża beauty, spa, branża weterynaryjna, itp.

ZAPRASZAMY!!!!

Mapa

Kontakt

LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o.

Telefon:
+48 22 25 15 517
E-mail:
kontakt@loco-commercial.com

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej