Warszawa

Śródmieście, ul. Stawki

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 497 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia
104,97 m2
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Numer oferty
328/6700/OLW

Opis nieruchomości

Przedmiotem najmu jest lokal gastronomiczny U1 zlokalizowany w Apartamentowcu przy ul. Dubois 9 w centralnej części Warszawy przy zbiegu ulicy Stawki i Dubois.

OPIS INWESTYCJI:

Apartamentowiec zlokalizowany przy ulicy Dubois 9 w centralnej części Warszawy na rogu głównej ulicy Stawki i Dubois. Pozwolenie na użytkowanie zostało wydane w styczniu 2020 roku. W inwestycji znajdują się 4 lokale usługowe z dużym parkingiem przed budynkiem. W najbliższej okolicy lokalu znajdują się liczne restauracje, punkty usługowe oraz kliniki medyczne.
Przy lokalu znajduje się stacja Veturilo oraz przystanki komunikacji miejskiej.

INFORMACJE DOTYCZĄCE LOKALU:

Przedmiotem oferty jest największy lokal usługowy w wyżej wymienionej Inwestycji, przeznaczony pod usługi gastronomiczne – idealny na kawiarnię oraz pizzerię.

1. Powierzchnia: 104,97 m2
2. Moc przyłączeniowa do lokalu: 40 kW
3. Lokal wyposażony w przyłącza instalacji wentylacyjnej zapewniającej 3 wymiany powietrza na godzinę oraz dodatkowe kanały pod wentylację zaplecza kuchennego oraz sali konsumpcyjnej.
4. Wysokość lokalu wynosi 3,21 m
5. Ogródek sezonowy w cenie najmu lokalu - powierzchnia ok. 40 m2 (możliwość wykonania ogrodu zimowego).
6. Dwa wejścia do lokalu.

STAWKA NAJMU:

110 złotych / 1 m2 netto + opłaty eksploatacyjne + media

ZAPRASZAMY!!!

Mapa

Kontakt

Karolina Romańczyk

Karolina Romańczyk

Telefon:
+48574 080 868
E-mail:
k.romanczyk@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej