Warszawa

Śródmieście, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 240 PLN
Cena za m2
120 PLN
Powierzchnia
127 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Numer oferty
275/6700/OLW

Opis nieruchomości

LOKAL NA POWIŚLU. TOP LOKALIZACJA.

Przedmiotem wynajmu jest lokal handlowo – usługowy, o powierzchni 127 m2 zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu na Powiślu. Lokal widoczny z Elektrowni Powiśle, w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali usługowych i handlowych. Lokal posiada duże witryny widoczne z ruchliwej ulicy.
Dodatkowym atutem lokalizacji jest stacja metra C-13 Centrum Nauki Kopernik oraz ruch pieszy i samochodowy.

OPIS INWESTYCJI:

Apartamentowiec zlokalizowany jest w prestiżowej okolicy na warszawskim Powiślu, w sąsiedztwie Elektrowni Powiśle, niedaleko Centrum Nauki Kopernik.
Planowane oddanie inwestycji do użytkowania to 3Q 2021 rok.
W apartamentowcu znajduje się 85 luksusowych lokali mieszkalnych ,foyer, zielona przestrzeń rekreacyjna z oszklonym tarasem widokowym na dachu obiektu oraz całodobowa recepcja. Pod budynkiem mieści się hala garażowa. Na parterze znajdują się liczne punkty usługowe i handlowe m.in.: cukiernia, kawiarnia, sklep spożywczy, show room.

Stawka najmu: 120 zł/m2 + VAT 23%.
Stawka najmu miesięcznie: 15240 zł netto (18745 zł/mies./brutto).
Lokal doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi i handel, chętnie widziany również show room, concept modowy, atelier, spa, branża beauty.

ZAPRASZAMY!!!!

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej