Warszawa

Wola, ul. Marcina Kasprzaka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
15 400 PLN
Cena za m2
100 PLN
Powierzchnia
154 m2
Numer oferty
346/6700/OLW

Opis nieruchomości

LOKAL NA WOLI, PRZY UL. KASPRZAKA

Przedmiotem wynajmu jest lokal handlowo – usługowy, o powierzchni 154 m2 zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu na Woli.
Lokal widoczny z głównej ulicy, przy przystanku autobusowym, w bezpośrednim sąsiedztwie innych lokali handlowo - usługowych. Lokal posiada duże witryny, 2 wejścia.

OPIS INWESTYCJI:
Apartamentowiec zlokalizowany jest w prestiżowej okolicy na warszawskiej Woli. W sąsiedztwie znajdują się: drogeria, Żabka, piekarnia, sklep z winami, siłownia.
Inwestycja oddana do użytkowania.

Stawka najmu: 100 zł/m2 + VAT 23%.
Stawka najmu miesięcznie: 15400 zł netto (18480 zł/mies./brutto).

Lokal doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju usługi i handel, chętnie widziany również show room, concept modowy, atelier, spa, branża beauty.

ZAPRASZAMY!!!!

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej