Warszawa

Praga-Południe, ul. Mińska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
14 400 PLN
Cena za m2
90 PLN
Powierzchnia
160 m2
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Medyczne
Numer oferty
334/6700/OLW

Opis nieruchomości

Chcielibyśmy zaoferować Państwu lokal gastronomiczny w stanie deweloperskim położony w dzielnicy Praga Południe przy ul. Mińskiej.

Lokal znajduje się w nowo wybudowanej Inwestycji Sava w bezpośrednim sąsiedztwie budynku KRUS-u oraz Głównego Wejścia do Soho Factory.
O atrakcyjności miejsca świadczy gęsta zabudowa najbliższej okolicy, obecność Uniwersytetu SWPS oraz duża liczba nowych inwestycji deweloperskich na Pradze Południe. Lokalizacja charakteryzuje się dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta oraz innymi dzielnicami Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe, tramwajowe oraz planowana stacja metra „Mińska”. Od „Metra Stadion” dzielą go tylko dwa przystanki tramwajowe lub autobusowe.

Lokal jest narożnikowy, doświetlony z dwóch stron, witryny skierowane są bezpośrednio na ulicę Mińską oraz na Bramę Wjazdową do Soho Factory. Jego niesamowitym atutem jest jego wysokość - 4,5 m.

Lokal wyposażony został w:

- 2 szachty wentylacji wywiewnej o łącznych parametrach – 5550 m3/h
- 2 czerpnie powietrza nad wejściami do lokalu również o łącznych parametrach - 5550m3/h
- przydział mocy - 90 kW
- 2 wejścia do lokalu
- miejsce na poziomie -1 na separator tłuszczu

Prezentowany lokal ma powierzchnię 160m2 i jest lokalem gastronomicznym.

Czynsz najmu wynosi 90,00 złotych netto/m2
Opłaty eksploatacyjne wynoszą ok. 10,00 złotych netto/m2

ZAPRASZAMY !!!

Mapa

Kontakt

Karolina Romańczyk

Karolina Romańczyk

Telefon:
+48574 080 868
E-mail:
k.romanczyk@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej