Warszawa

Wilanów, ul. Oś Królewska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 976,80 PLN
Cena za m2
95 PLN
Powierzchnia
73,44 m2
Numer oferty
286/6700/OLW

Opis nieruchomości

LOKAL W TOPOWEJ LOKALIZACJI NA WILANOWIE

Przedmiotem wynajmu jest lokal handlowo – usługowy, o powierzchni 73,44 m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Oś Królewska na Wilanowie.

OPIS LOKALU:
Lokal o powierzchni 73,44m2 znajduje się na parterze apartamentowca, w ciągu innych lokali handlowo – usługowych, posiada duże witryny z ekspozycją na główną ulicę.
Doskonale nadaje się na wszelkie usługi branży beauty, shoow room, usługi i handel.

OPIS INWESTYCJI:
Apartamentowiec zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Wilanów, przy ul. Oś Królewska. Planowane oddanie do użytkowania: 4Q 2021 roku, w jej skład wchodzi 79 lokali mieszkalnych. W okolicy znajdują się liczne apartamentowce wraz z punktami usługowymi i handlowymi, m.in.: Biedronka, GREEN CAFFE Nero a także szkoła podstawowa.

UWAGA, WAŻNA INFORMACJA:
Zgodnie z ogólnodostępnymi informacjami, ulica Oś Królewska zostanie przedłużona do ul. Ciszewskiego, co usprawni komunikację z Ursynowem.

Stawka najmu: 95 zł/m2 + VAT 23%.
Stawka najmu miesięcznie: 6976,8 zł netto (8581,46 zł/mies./brutto).

ZAPRASZAMY!!!!

Mapa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej