Warszawa

Mokotów, ul. Konstruktorska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
6 800 PLN
Cena za m2
85 PLN
Powierzchnia
80 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Medyczne
Numer oferty
402/6700/OLW

Opis nieruchomości

Chcielibyśmy zaproponować Państwu lokal usługowy o powierzchni 80,00 m2 mieszczący się na warszawskim Mokotowie w inwestycji MOKOSFERA.

MOKOsfera to najnowsza inwestycja Grupo Lar, która znajduje się w jednej z najpopularniejszych dzielnic Warszawy na ul. Konstruktorskiej 8. Biznesowe centrum stolicy, miejsce tętniące życie, a do tego spokojna okolica.
Znajdująca się w samym sercu Mokotowa inwestycja zapewnia dogodny i szybki dostęp do licznych punktów handlowych, usługowych, placówek edukacyjnych, obiektów sportowych i wielu innych atrakcji, a także środków transportu publicznego: autobusu, tramwaju oraz Metra - stacja Wierzbno.
Proponowany lokal znajduje się na parterze apartamentowca, który w całości został przeznaczony pod usługi. Lokal jest trzecim lokalem od ronda, mocno widoczny, mieście się bezpośrednio przy przystanku autobusowym.

Oczekiwany czynsz najmu wynosi; 85,00 złotych netto/1m2
Opłaty eksploatacyjne wynoszą ok. 9,00 złotych netto/1m2

ZAPRASZAMY !!!

Mapa

Kontakt

Karolina Romańczyk

Karolina Romańczyk

Telefon:
+48574 080 868
E-mail:
k.romanczyk@loco-commercial.com

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest LOCO COMMERCIAL Sp. z o.o. z siedzibą przy Sienna 72/14, 00-833 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres kontakt@loco-commercial.com… czytaj więcej